Facebook

Tutaj umieszczamy sporo kulisów naszej pracy, w tym making-ofy i ciekawostki z branży filmowej.

LinkedIn

Mniej kulisów, więcej biznesu. Nieco bardziej oficjalna strona całej ekipy SIEMOVIE.

YouTube

Prosty sposób, by obejrzeć więcej naszych produkcji. Na nasz kanał wrzucamy najnowsze prace.

Nasza historia

SIEMOVIE to mała, prężna firma zajmująca się produkcją filmową w pełnym zakresie. Zaczęło się od współpracy dwóch braci – Przemka i Maćka. Przemek doskonale porozumiewa się z klientem i odpowiada za prace produkcyjne. Swój czas wolny lubi spędzać w Afryce. Wielokrotnie odwiedzał ten kontynent, ale jak twierdzi, jeszcze sporo przed nim.

Maciek to wieloletni operator kamery z doświadczeniem telewizyjnym, autor zdjęć do wielu reportaży. Od sześciu lat także operator drona. Ciągle się uczy. Jest zawsze na bieżąco z trendami z branży wideo. Świetnie montuje. Do tego prowadzi bardzo aktywny styl życia, co pomaga także w pracy. 

Jest operatorem do zadań specjalnych, może pracować w każdych warunkach. Latał dronem w bazie pod K2, robił ujęcia podczas wspinaczki wielowyciągowej, a także na starych dębach 🙂 słowem – nie ma takiej wyprawy, podczas której nie sprawdziłby się operatorsko. On to po prostu kocha… Przemek i Maciek we dwójkę realizowali pierwsze produkcje SIEMOVIE.

Po trzech latach działalności do zespołu dołączyła Gabi, która wspiera chłopaków zarówno w pracach produkcyjnych, jak i operatorskich. Swoje doświadczenia z wiodącej stacji telewizyjnej przenosi do SIEMOVIE, proponując zmiany usprawniające współpracę. Zarządza też pracą na planie, co sprawia jej sporo frajdy.

Odtwórz wideo